PERU – výstava fotografií

Vážený pane velvyslanče,

 

Moc děkuji za dobré zprávy a dokumentaci o uvedení výstavy na dalším místě v Peru. Odprezentujeme je i na stránkách Klubu H+Z. Také budu informovat pana Zikmunda – určitě ho to potěší.

Chtěla bych Vám poděkovat za Vaši snahu o představení díla českých cestovatelů Hanzelky a Zikmunda i Eduarda Ingriše v Peru a za výbornou spolupráci.

Přeji Vám úspěšné dokončení mise a těším se na setkání ve Zlíně

 

Magdalena Preiningerová

 

Dobrý den paní Preiningerová,

chtěl bych Vás touto cestou informovat, že jsme minulý čtvrtek 20.6.2019 inaugurovali výstavu fotografií Z+H+E. Ingriše v Piuře na severu Peru. Zasílám Vám fotodokumentaci. Výstava se prezentovala v kulturním centru Peru-USA, který poskytl sál  a zajistit výstavu pomohla místní kancelář MZV Peru ve městě Piura.

Po inauguraci výstavy v Limě v roce 2017 je to další, čtvrté představení výstavy v Peru. Výstava se již prezentovala v Limě, Arequipě a v Trujillo. Na srpen připravujeme její předvedení publiku v Cajamarca.

Moc Vás zdravím a zároveň informuji, že v září končím můj čtyřletý pobyt v Peru a vracím se do Prahy. Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat a věřím, že se budeme mít možnost potkat. Pokud zavítám do Zlína, určitě se zastavím.

Fotky posílám úschovnou.

S pozdravem

Pavel Bechný
Velvyslanec/Embajador
Velvyslanectví ČR/ Embajada de la República Checa
Baltazar la Torre 398
San Isidro
Lima, Perú
Tel.: +511-2643381, 2643374