Expozice 100 – výstava Plzeň

Expozice 100 nejslavnějších fotografií Hanzelky a Zikmunda v kontrastu se 100 fotografiemi ze stejné kompozice z roku 2018.

To nejzajímavější ale nabídne koncept „5 smyslů“, který umožní ochutnat, přivonět si, osahat, poslechnout a uvidět zajímavosti z pěti různých oblastí EurAsie jako je Blízký východ, Indický subkontinet, JV Asie, Japonsko a Sovětský svaz. Galerie je otevřena vždy soboty a neděle od 10 do 14 hod a pondělí od 15 do 18 hodin.

Ochutnat? Ano Filip Kutta, přední plzeňský soukromý kuchař, připravuje na každý termín 5ti smyslů speciální kulinářskou show, která Vás obohatí v chutí a příjemně zasytí a navíc provoní celou galerii lokálními pochoutkami a to vše formou workshopu. 

Kultura? Jasně. Každý víkend uvidíte tématické tance, které se budou měnit podle prezentovaných oblastí. Krásné tanečnice a zajímavé tance spolu se skvělým jídlem naplní Vaše smysly. 

A navíc celé 2 hodiny Vás expozicí budou provázet naši cestovatelé Lukáš Socha a Tomáš Vaňourek. Tohle totiž není výstava, ale taková skromná cestovatelská show. 

Výstava v Plzni už byla ukončena, ale stane se putovní, to znamená, že brzy se objeví i u Vás ve Zlíně.